plesk resell hosting

Bayi hosting kullanırken panelleri çok yakından tanımalısınız. İyi tanımalısınız ki herhangi bir yanlış hareketiniz ile sıkıntı yaşamayın. Reseller paketleri nin en önemli avantajı, tüm siteleriniz için web alanı ve bandwith genişliğini kendiniz belirlersiniz.

Reseller Hosting Nasıl Kullanılır?

Bayi hosting kullanırken panelleri çok yakından tanımalısınız. İyi tanımalısınız ki herhangi bir yanlış hareketiniz ile sıkıntı yaşamayın. Reseller paketleri nin en önemli avantajı, tüm siteleriniz için web alanı ve bandwith genişliğini kendiniz belirlersiniz. Kullanımı ise son derece kolaydır. Yakın gelecekte bu konu ile alakalı olarak sizlere videolu bir eğitim sunabilme şansına da sahip olacağım. Reseller hosting ile ilgili kullanım aşamalarını maddeler halinde inceleyecek olursak;

  1. Geniş çaplı bir panel kullanımı sunar.
  2. Tüm site hesapları için FTP bilgileri ve alan değerlerini kendiniz belirler, kendiniz yönetirsiniz.
  3. Hosting hesaplarına nazaran birden çok web sitesi barındırabilirsiniz. Alan aşımı sorunu yaşamadan yükseltebilir ya da bu reseller hesabınız ile sponsor olabilirsiniz.
  4. CPanel, Direct Admin ya da Plesk Panel olarak 3 ayrı ana admin kullanım paneli bulunur. Ülkemiz genelinde yaygın olarak kullanılan CPanel sistemidir.
  5. Sitelerin CPU kullanımlarını göremezsiniz. Bunu sağlayıcı firma görebilmektedir.

Aslında sunucu sektörüne adım atabilmek için en önemli seçeneklerden birisidir. Sunucu yönetimini temelden öğrenmek istiyorsanız reseller ya da diğer bir adı ile bayi hosting alarak aşinalık arttırabilirsiniz. Böylelikle panel yönetimini de rahatlıkla kavramış olacaksınız.

Reseller Hosting ile Neler Yapılır?

Yukarıda belirtiğim gibi çoklu web hosting, yani reseller aldığınızda kendiniz paket oluşturabilirsiniz ve aldığınız reseller paketinde domain hakkı ne kadarsa o kadar web hosting hesabı açabilirsiniz. Yani çok domaininiz varsa kesinlikle öneririm.

Reseller Hostingin Avantajları

Reseller hostinglerin en büyük avantajı ekonomik olmasıdır. İki, üç web hosting fiyatına onlarca sitenizi barındıra bileceğiniz hosting kolaylığına bayi hostingler sayesinde sahip olabilirsiniz. Bunun yanında sitelerinizi tek bir kanaldan yönetebilmenin kolaylığı işlerinizi kolaylaştıracak. Aynı zamanda resellerinizden isterseniz web hosting satarak kar bile elde edebilirsiniz. Bu nedenle de web hostinglerden önce tercih edeceğiniz reseller hostingler size inanılmaz fırsatları sunuyor olacak.

Sitelerinizin yönetimi kolay olsun, web hostingler için yüzlerce lira harcamayın hemen bir reseller hosting satın alarak hem ekonomik olarak sunulmuş fırsatları yakalayın hem de yönetilmesi daha derli toplu olan bir sisteme geçişte ilk adımı atın.

sesli mobil sohbet mobil sohbet mobilceo mobilceoler mobil sohbet sistemleri mobil sohbet hizmetleri voice mobile chat speaky mobile chat

Projeleriniz İçin Bizim ile İletişime Geçin Telefon 05527330861 Email [email protected] Adres Türkiye / Bursa / Merkez