RADiO HOSTİNG

Anasayfa » RADiO HOSTİNG
Ekonomik
Yıllık 250 ₺
En Güncel Fiyatlar
7/24 Whatsapp Hizmet
50 Dinleyici
AUTO DJ Alanı 1.5 GB
128 ~ 192 KBPS Mp3 AAC
Ücretsiz ICEcast Özelliği
Mobil Uyumlu Player
Türkçe Kontrol Paneli
1 Saat İçinde Teslim
İletişim Kur
Tercih Edilen
Yıllık 500 ₺
En Güncel Fiyatlar
7/24 Whatsapp Hizmet
100 Dinleyici
AUTO DJ Alanı 2.5 GB
128 ~ 192 KBPS Mp3 AAC
Ücretsiz ICEcast Özelliği
Mobil Uyumlu Player
Türkçe Kontrol Paneli
1 Saat İçinde Teslim
İletişim Kur
Profesyoneller İçin
Yıllık 750 ₺
En Güncel Fiyatlar
7/24 Whatsapp Hizmet
250 Dinleyici
AUTO DJ Alanı 5 GB
128 ~ 192 KBPS Mp3 AAC
Ücretsiz ICEcast Özelliği
Mobil Uyumlu Player
Türkçe Kontrol Paneli
1 Saat İçinde Teslim
İletişim Kur

En İyi Fiyata Hosting Sahibi Olun Yeni Nesil Hızlı Web Hosting’e En İyi Fiyatlarla Sahip Olun

Hız Hosting – Ücretsiz Hizmetleri

Kullanıcıların bizleri tercih etme sebebi, farkındalık hizmetlerimiz

 Sitenizi Ücretsiz Taşıyoruz

Hız Hosting kalitesiyle hizmet almak isteyen müşterilerimizin web sitelerini ücretsiz olarak taşıyoruz. Taşıma işleminizi aynı gün sonuçlandırıyoruz. Hızımızı farkedeceksiniz.

 Antispam ve Virüs Tarama Hizmeti

Tüm e-posta hesapları gelişmiş bir Antispam ve Virüs tarama hizmetinin koruması ile kontrol altındadır. Yüksek spam filtreleme özelliğine sahiptir. Kontrol paneliniz üzerinden tüm bu işlemleri hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

 LiteSpeed WebCache Yönetimi

Site performansını büyük ölçüde iyileştirmek için otomatik sayfa önbelleğe alma hizmetimizi ücretsiz kullanabilirsiniz. Sitenizin sayfa açılma hızının ciddi oranda yükseldiğini farkedeceksiniz.

 Sürekli Tarama

Web sitenizde yolunda gitmeyen birşey olduğunda otomasyon sistemimizden otomatik bilgi sizler ile paylaşılır..

 Yedekleme Sistemimiz

Web Sayfalarınız bizler için önemli.Bu yüzden farklı lokasyona daima yedekleme alıyoruz.

 Sorgulama Ve Performans Farkımız

Tüm sorgularınız MariaDB ile yüksek performans ile çalışır.

 Tek Tık ile Kurulumlar

Web sitesi yapmak için bilgiye gerek yok.Hazır kurulum scriptimiz ile 400’den fazla yazılım tek tıklamanız ile kurulur ve size teslim edilir.

 Wordpress Uyumlu

Geniş alt yapımız sayesinde performans hissini farkediceksiniz.Wordpress için özel oluşturulan sunucumuz tam sizlere göre.

 Shell ve İçerik Koruma

Barındırdığımız tüm web siteleri bizler için önem taşımakta.Her site için 7/24 gözlem yapıyoruz.

 WordPress

Geniş alt yapımız sayesinde performans hissini farkediceksiniz. WordPress için özel oluşturulan sunucumuz tam sizlere göre. WordPress arama motoru dostu link yapısı ile gelişmiş bir SEO omurgasına sahip olup, özgün içerik ile beslendiğinde diğer kurulumlara göre çok daha hızlı indeks alabilme kabiliyetine de sahiptir. WordPress için özel olarak hazırlanmış bu paketlerde hiç zahmet harcamadan tek tıkla WordPres kurulumu yapabilir, kolayca bir site sahibi olabilirsiniz.

 Joomla

Joomla ile kişisel ve kurumsal sitelerinizi, çevrimiçi uygulamalarınızı yapabileceğiniz ödüllü içerik yönetim sistemidir. Joomla kolay kullanılabilirliği bakımından en çok tercih edilen web sitesi yazılımıdır. Joomla için özel olarak hazırlanmış bu paketlerde hiç zahmet harcamadan tek tıkla Joomla kurulumu yapabilir, kolayca bir site sahibi olabilirsiniz.

 Ücretsiz SSL

SSL seltifikası internet sitesi ve sunucu arasında veri transfer işlemi gerçekleştiğinde verilerin şifrelenmesi ile transferin güvenli olması sağlanmaktadır. SSL sertifikası yazdığınız kodun veya web sitenizin güvenliğini sağlamaz sadece sunucu ile site arasındaki transferi şifreli yolla tamamlamasına yarar. Bütün Hosting paketlerimizde ücretsiz SSL Desteği mevcuttur.

 Cron İşleri

Zamanlanmış dosyaların sunucu üzerinde çalıştırılmasıdır. Web siteniz üzerinde belirli aralıklarla çalıştırmak istediğiniz dosyalar varsa sunucu üzerinde cron tanımlayıp istediğiniz gün, saat ve dakikalarda çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bütün Hosting paketlerimizde Cron desteği mevcuttur.

 MySQL ve PhpMyAdmin

PHP ile yazılmış açık kaynak kodlu bir araçtır. Başlıca kullanım amacı İnternet üzerinden MySQL veritabanı yönetimidir. Hosting panelinizden kolayca PhpMyAdmin’e Ulaşabilirsiniz.

 E-Posta Araçları

İster Outlook (ve diğer istemciler), ister webmail, ister cep telefonunuz üzerinden e-postalarınıza her yerden bulut sunucu altyapımız sayesinden kesintisiz olarak erişin. E-postalarınız ofisteki bilgisayarınızda kaldı diye düşünmeyin.

Whatsapp
( Mehmet ) Sistem Sahibi
( Mehmet ) Sistem Sahibi
Merhaba 👋
HoşGeldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?